• Zajęcia dodatkowe

• Zajęcia muzyczne

Zajęcia prowadzone są przez panią Edytę Dudas.

Zajęcia dla dzieci zdolnych muzycznie - przeznaczone są dla dwóch grup dzieci 5i 6 letnich wykazujących szczególne uzdolnienia i zainteresowania związane z aktywnością artystyczną w zakresie muzyki. Na zajęciach dzieci uczą się cech dobrego śpiewania, tańca, gry na dzwonkach chromatycznych oraz instrumentach perkusyjnych.

Głównymi założeniami zajęć umuzykalniających jest: rozwijanie zdolności muzycznych i muzykalności, rozwijanie umiejętności i zamiłowania do śpiewu i gry na instrumentach, kształcenie poczucia rytmu, rozwijanie percepcji i ekspresji twórczej dziecka, rozwijanie estetyki i ekspresji ruchowej oraz kształcenie umiejętności prawidłowego posługiwania się aparatem głosowym.