• Kącik Rodzica

• Opłata za przedszkole i żywienie - informacja o sposobie płatności

Stawka dzienna żywieniowa od 1.09.2022 r. wynosi 8 zł.

Od 1 września 2022 r. za żywienie dzieci w przedszkolu oraz godziny płatne pobytu dziecka należy płacić wyłącznie przelewem.

Dane do przelewu:

Bank Pekao SA

Nr konta: 79 9430 0006 1004 3108 2000 0001

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: imię i nazwisko, opłata za żywienie m-c ... (...zł), opłata godzin m-c .... (... zł)

Przykład: Katarzyna Kowalska, żywienie m-c IV - 80 zł, godziny za III - 44 zł

Przelew należy dokonać do 10 dnia każdego miesiąca !!!

O wysokości wpłaty można dowiedzieć się u intendenta ds. rozliczeń lub na sali, do której uczęszcza dziecko.
            Paski z płatnościami zawierają dokładną kwotę i tytuł przelewu.
            Proszę o dokładne dokonywanie wpłat!

Opłata za żywienie (z góry) za miesiąc bieżący wyliczana jest jako:
            iloczyn dziennej stawki żywieniowej x ilość dni żywienia dziecka w danym miesiącu.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu przysługuje zwrot (odpis) kosztów żywienia za każdy dzień nieobecności. Wpłaty za kolejny miesiąc zostaną pomniejszone o odpis z poprzedniego miesiąca.

Opłata ponad podstawę programową pobierana jest „z dołu” tj.
            liczba dni obecnych dziecka w danym miesiącu x liczba godzin płatnych x zniżka Nowosarzyńska Karta Dużej Rodziny (0,50 zł / 1 godzinę).