• PĄCZEK DLA AFRYKI

DRODZY RODZICE

Nasze przedszkole kolejny rok bierze udział w Akcji "Wyślij pączka do Afryki". W związku z tym, że "Tłusty czwartek" wpadał w czasie ferii zimowych akcja została przełożona na dzień 1.03.2022 r. (wtorek). Cena jednego paczka - 3,50 zł.

Zachęcamy do aktywnego udziału w Akcji!

• KONKURS EKOLOGICZNY - ZIELONA GMINA 2022

Zachęcamy Państwa i dzieci do aktywnego udziału w VIII edycji Konkursu Ekologicznego Zielona Gmina 2022. Celem akcji jest podnoszenie świadomości i wrażliwości ekologicznej oraz promocja konkretnych wzorców działań wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy zbierają niepotrzebne, zużyte plastikowe butelki PET, które następnie trafiają do powtórnego przerobu.

Harmonogram przedstawiamy poniżej:

• Zbieranie butelek do 21.05.2022 r. (butelki można przynosić na bieżąco do przedszkola i zgłosić ilość przynoszonych butelek do nauczycieli na grupach).
              • Odbiór butelek odbywać się będzie w miesiącach – 28 luty 2022 r. i maj 2022 r.
              • Podsumowanie Akcji - czerwiec 2022 r.
            • PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I DZIECI

• PODZIĘKOWANIA DLA PRZEDSZKOLA NIEZAPOMINAJKA

W NOWEJ SARZYNIE

Przedszkole Niezapominajka w Nowej Sarzynie ❣❣❣ za wielkie paki prezentów, pamięć i serca ogrooomne 🥰🥰🥰

Dziękujemy 💕💟💓

Pracownicy Przytuliska Psia Przystań ze Stalowej Woli.

Poprzez angażowanie dzieci w akcje charytatywne rozwijamy u nich poczucie odpowiedzialności za współistnienie ludzi i zwierząt, kształtujemy gotowość niesienia pomocy istotom słabszym.  Ponadto dzieci zdobywają wiedzę o zwierzętach, ich zwyczajach i opiece nad nimi.