• AKCJA CHARYTATYWNA

• ZBIERAJMY NAKRĘTKI – POMÓŻMY Julii

Zapraszamy wszystkie Dzieci oraz ich Rodziców do udziału w akcji charytatywnej "Zbierajmy nakrętki – pomóżmy Julii". Bardzo prosimy o  zbieranie plastikowych nakrętek po napojach i chemii gospodarczej. Przyniesione nakrętki należy przekazać nauczycielom na grupie. Uzbierane nakrętki zostaną przekazane na wsparcie i leczenia Julii J. - dziewczynki, która choruje na rzadką i nieuleczalną chorobę genetyczną - postępujące kostniejące zapalenie mięśni.

Zbiórka nakrętek potrwa przez cały rok szkolny 2023/2024.

ODKĘCAJMY! ZBIERAJMY! POMAGAJMY!

• DZIEŃ KUNDELKA - 25 PAŹDZIERNIKA

• Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!

Tradycją naszego Przedszkola stało się, że co roku pomagamy zwierzętom ze schroniska „Psia Przystań” w Stalowej Woli, szczególnie kiedy zbliża się okres zimowy. W związku z tym serdecznie zapraszamy do akcji i liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie.

Bardzo prosimy o przynoszenie wszelkiego rodzaju karmy oraz kocyków i zabawek dla zwierząt. Akcja trwa do 15.12.2023 r.

Serdecznie dziękujemy w imieniu piesków i kotków!

• Akcja trwa do 17.11.2023 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Miejsce zbiórki: Przedszkole Samorządowe "Niezapominajka"

(pudełko w holu placówki)

Pamiętajmy – dobro powraca!