• ŻYCZENIA Z OKAZJI "DNIA DZIECKA"

• Kochane Przedszkolaki!

Z okazji „Dnia Dziecka”

wielu kolorowych i beztroskich chwil

oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Niech uśmiech zawsze gości na Waszych buziach,

a każdy kolejny dzień będzie niezapomnianą przygodą

w gronie kolegów i kochającej rodziny

życzą

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz Pracownicy

Przedszkola Samorządowego „Niezapominajka”

• ŻYCZENIA Z OKAZJI "DNIA MATKI"

• Z okazji „Dnia Matki”

składamy najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, szczęścia, pomyślności

i wytrwałości oraz sukcesów

zawodowych i osobistych.

Życzymy, aby dzieci były

dla Was źródłem szczęścia

i powodem do dumy,

a ich uśmiech niech daje Wam

siłę i wytrwałość każdego dnia!

Dyrekcja, Grono pedagogiczne,

Pracownicy oraz Dzieci

z Przedszkola Samorządowego „Niezapominajka”

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

• Przedszkole Samorządowe „Niezapominajka” już od kilku lat aktywnie współpracuje z Biblioteką Publiczną w Nowej Sarzynie. Owocem tej współpracy jest szereg wspólnie realizowanych działań. Promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych odbywa się poprzez odwiedzanie biblioteki, zapraszanie bibliotekarzy do placówki na wspólne czytanie bajek a tym samych zachęcanie do czytania w domu.

Czytanie dzieciom bajek, czy to w ciągu dnia, czy na dobranoc to jedna z lepszych rzeczy, jakie można zrobić dla ich rozwoju. Głośne czytanie uczy dziecko myślenia, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, pomaga w wychowaniu, usprawnia koncentrację, rozbudza ciekawość i poszerza zainteresowania. Jest najlepszą inwestycją w pomyślną przyszłość dziecka!

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli naszego przedszkola oraz owocnej współpracy z biblioteką udało się pozyskać środki w Konkursie na Inicjatywy Oddolne w ramach projektu „Biblioteka miejscem spotkań”. Dzięki zdobytym funduszom zaplanowano następujące wydarzenia:

1.      „Bajkowa Niezapominajka” – impreza rodzinna w ogrodzie przedszkolnym z bajkowymi przygodami.

·         Bajkowy koncert w ogrodzie przedszkolnym, któremu będzie towarzyszył poczęstunek dla uczestników.

·         Podczas imprezy rodzicom będą rozdawane ulotki „Rola bajek w życiu dziecka”.

2.      Warsztaty czytelniczo-artystyczne dla dzieci i rodziców.

3.      Wycieczka do Zamku w Łańcucie – „Świat księżniczki i księcia”.

• GRATULACJE DLA NASZYCH MAŁYCH ARTYSTÓW

• Serdecznie gratulujemy naszym kolejnym wychowankom z grupy IV – Milence B. za zajęcie II miejsca, a Łukaszowi K. za zdobycie wyróżnienia w Miejsko-gminnym konkursie literacko-plastycznym pt.: „Moje zwierzątko wierszem pisane i pędzlem malowane”.

Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!