• ŻYCZENIA WIELKANOCNE

• Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu

najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia,

nadziei i wszelkiej pomyślności.

Aby te Święta spędzone w gronie

najbliższych i przyjaciół

stały się źródłem duchowego odrodzenia,

a wiara w nowe życie napełniła serca

wszystkich radością i pokojem.

Życzymy Państwu wytchnienia,

odpoczynku, spokoju i pogody ducha.

Niech powracająca do życia przyroda

będzie natchnieniem na lepsze jutro.

Wesołego Alleluja!

życzą:

Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
              Pracownicy oraz Dzieci
              z Przedszkola Samorządowego „Niezapominajka”

• Szanowni Państwo!

W naszym przedszkolu wprowadzono Standardy Ochrony Małoletnich, które opracowano w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom oraz eliminowania potencjalnych zagrożeń. Dokument znajduje się na stronie internetowej placówki w zakładce  - O Przedszkolu.

Pracownicy przedszkola zostali przeszkoleni w zakresie ochrony małoletnich przed krzywdzeniem, w tym rozpoznawania oznak nadużyć, jak również podjęcia odpowiednich działań w przypadku wystąpienia zagrożeń.

• WITAJ WIOSNO!

• Dnia 21 marca tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Pierwszy Dzień Wiosny”. Z tej okazji przedszkolaki z grupy III przygotowały dla wszystkich dzieci i pracowników inscenizację pt. "Witaj Wiosno!". Tańcem, wierszem i piosenką dzieci przywitały wiosnę ciesząc się z jej przybycia i z tego, iż z pewnością zagości u nas na dobre.

• DRODZY RODZICE!

W związku z dużym zainteresowaniem dotyczącym zakupu w naszym przedszkolu słodkości wielkanocnych przedłużamy Kiermasz do 26.03.2024 r.

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY!

• PLUSZAKI I BUCIKI JUŻ W AFRYCE

• Drodzy Rodzice

Dzieci z Afryki wreszcie mogą przytulić swoje pluszaki i dostać wymarzone obuwie. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za aktywny udział w obydwu akcjach („Pluszaki dla Afryki”, „Buciki dla Afryki”), a także p. Zofii Sz. za zorganizowanie powyższych działań w naszym przedszkolu.

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych Akcjach!!!

Dziękujemy za życzliwość i otwarte serca!