• 25 PAŹDZIERNIKA - DZIEŃ KUNDELKA

Jak co roku wznawiamy akcję "Kundelek", której celem jest zbiórka żywności dla psów i kotów ze schroniska „Psia Przystań” w Stalowej Woli. Podjęte działanie rozwija u dzieci empatię, uczy większej wrażliwości na potrzeby zwierząt, a przede wszystkim uczy tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

Prosimy w imieniu zwierząt o Waszą pomoc. Zainteresowani mogą przynosić do przedszkola: karmę, kaszę, ryż, koce itp.

Akcja trwa do 15.12.2022 r.

Serdecznie dziękujemy w imieniu piesków i kotków!

• AKCJA - "KASZTANY I ŻOŁĘDZIE"

• Zachęcamy Rodziców wraz  z dziećmi do zbierania kasztanów i żołędzi podczas codziennych, wspólnych spacerów. Akcja „Kasztany i żołędzie” to dobry sposób kształtowania nawyków ekologicznych wśród przedszkolaków, wpajanie wrażliwości wobec zwierząt i oszczędnego gospodarowania zasobami przyrody. Przede wszystkim pomoże ona zwierzętom przetrwać w trudnych, zimowych warunkach, w których mogłyby sobie nie poradzić bez pomocy człowieka.

Prosimy, aby przniesione kasztany były wolne od śladów pleśni i pozbawione zielonej łupiny.

Zbiórka darów jesieni trwa do końca października.

Zachęcamy do aktywnego udziału w Akcji!!!