Dnia 08.04.2022 r. (piątek) zapraszamy dzieci z gr. IV, V i VI na przedstawienie teatralne pt.: „Lokomotywa” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza. Impreza edukacyjna odbędzie się w Ośrodku Kultury w Nowej Sarzynie (w pełnym reżimie sanitarnym). Prosimy zaopatrzyć dziecko w maseczkę ochronną. Koszt biletu22,00 zł.

Zapraszamy!

• Przedszkole „Niezapominajka” po raz drugi zostało zgłoszone do Plebiscytu Edukacyjnego „Przedszkole na Medal” organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny.

Drodzy rodzice, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze przedszkole zdobyło I miejsce w powiecie leżajskim w kategorii Przedszkole Roku.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie

Zapraszamy do aktywnego udziału w akcji "Studnia za makulaturę". Pieniądze pochodzące z jej sprzedaży przeznaczone są na budowę studni w biednych krajach Afryki. Trafiają do tamtejszych wiosek, w których pracują polscy misjonarze. Do sfinansowania budowy jednej studni głębinowej potrzeba ok. 70 - 80 ton makulatury. A więc do dzieła...

• UWAGA RODZICE!

W każdy poniedziałek w godzinach 18-20 przy darmowym całodobowym Dziecięcym Telefonie Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12  dyżuruje radca prawny, który udziela specjalistycznej pomocy w sprawach cudzoziemców i uchodźców.

Pod tym numerem dyżuruje także psycholog biegle posługujący się językiem ukraińskim (można też uzyskać wsparcie w języku rosyjskim).

Więcej informacji znajdziecie Państwo, klikając na poniższy link:

Щопонеділка чергуватиме юрист спецялвст по законодавству щодо перебування іноземців та біженців

Увага!

Починаючи з сьогоднішнього дня, щопонеділка з 18:00 до 20:00, на безкоштовній цілодобовій гарячій лінії для дітей 800 12 12 12 чергуватиме юрисконсульт, який надаватиме спеціалізовану допомогу з питань, що стосуються іноземців та біженців.

• Drodzy Rodzice

Zapraszamy chętnych Rodziców do wykonania ekologicznych strojów dla swoich dzieci. Przedszkolaki zaprezentują je na pokazie Ekomody w naszym w przedszkolu w dniu 22.03.2022 r. (wtorek). Zgłoszenia przyjmują wychowawcy grup do dnia 10.03.2022 r. (czwartek). Używamy materiałów nadających się do recyklingu (folia, papier, gazety, plastikowe butelki, nakrętki, tektury, rolki po papierze itp.)

Powodzenia!

• RODZICE DZIECI 5 i 6 - letnich

• Zapraszamy Państwa na spotkanie z pedagogiem pracującym w poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Leżajsku, które odbędzie się 17.03.2022 r. (czwartek) o godz. 16 15 w przedszkolu.

Cel spotkania: Prelekcja na temat  - Wspieranie dziecka w osiąganiu dojrzałości szkolnej.

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• DRODZY RODZICE!

Nasze przedszkole w dniach od 3 do 7 marca 2022 r. do godz. 11 00 organizuje zbiórkę środków medycznych, które zostaną przekazane na Ukrainę. Najbardziej potrzebne są:

- środki przeciwbólowe

- bandaże

- plastry

- opatrunki sterylne

- środki odkażające

- zestawy do szycia (igły, nici)

- apteczki medyczne z wyposażeniem oraz wszelkie środki medyczne, które mogą pomóc rannym.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc !!!