• 1 czerwca br (środa) serdecznie zapraszamy naszych Przedszkolaków na dzień pełen atrakcji.

W tym dniu proponujemy dzieciom z gr. I i II wspólne zabawy w ogrodzie przedszkolnym na urządzeniach dmuchanych „AleFrajda” (zjeżdżalnia, trampolina), wyplatanie warkoczyków, malowanie kredą i wiele innych atrakcji.

Dzieci z gr. III, IV, V i VI wyjeżdżają do Fabryki Zabawy w Stalowej Woli w godz. 8 30 – 12 45. (Proszę zapakować do plecaka wodę do picia oraz suchy prowiant: paluszki, cistka bez masy czekoladowej itp.).

W godz. 12 00 – 14 00  - zabawy w ogrodzie z wykorzystaniem urządzeń dmuchanych.

Prosimy Rodziców o ubranie dzieci na sportowo.

• ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

Drodzy Rodzice!

Z okazji „Dnia Matki” i zbliżającego się „Dnia Ojca”

składamy najserdeczniejsze życzenia

oraz wyrazy wdzięczności za pracę,

trud i zaangażowanie

włożone w wychowanie dzieci.

Życzymy Wam dużo zdrowia,

ogromnych pokładów cierpliwości

i aby miłość, którą obdarzacie swoich bliskich,

wróciła do Was ze zdwojoną siłą!

Dyrekcja,

Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy

Przedszkola Samorządowego „Niezapominajka”

• ZAPROSZENIE

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”, która odbędzie się w przedszkolu w poszczególnych grupach:

Grupa I25 maja (środa) o godz. 9 30 + Pasowanie na Przedszkolaka

Grupa II –  termin uroczystości zostanie podany w najbliższym czasie

Grupa III27 maja (piątek) o godz. 9 30

Grupa IV26 maja (czwartek) o godz. 9 30

Grupa V27 maja (piątek) o godz. 13 00

Grupa VI 31 maja (wtorek) o godz. 10. 00

• Dnia 31 maja (wtorek) o godz. 16 20 w budynku naszego przedszkola odbędzie się spotkanie ze specjalistą - logopedą panią Ewą Dubiel, która na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Leżajsku. Poruszony zostanie temat najczęstszych wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz tego, jak kształtuje się mowa w wieku przedszkolnym. Rodzice otrzymają od specjalisty wiele rad i wskazówek, które pomogą im w pracy z dziećmi.

Zachęcamy do licznego udziału!

• Prosimy dostarczyć do przedszkola zużyte butelki PET do 18 maja 2022 r. (środa). Po tym terminie butelki nie będą już przyjmowane w placówce.

• Dyrektor oraz Rada Rodziców

Przedszkola Samorządowego Niezapominajka w Nowej Sarzynie serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców na Piknik Rodzinny z okazji Święta Polskiej Niezapominajki, który odbędzie się 19.05.2022 r. (czwartek) w ogrodzie przedszkolnym w godzinach od 12 30 do 15 30.

W tym dniu czeka na dzieci wiele atrakcji min.: malowanie twarzy, malowanie kredą, puszczanie baniek mydlanych, tańce i zabawy z zespołem muzycznym Yamaha.

Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru